З початку року поліцейські у Слов’янську викрили 13 бойовиків

Затримані - жителі Слов'янська та Слов’янського району у віці від 22 до 69 років, серед них і одна жінка.

 Більшість з них несли службу на незаконних пропускних пунктах та виконували різні підсобні роботи. При цьому, як правило, - за продукти харчування та сигарети, грошей їм не платили.

 Незважаючи на те, що з моменту злочину пройшло майже 5 років, правоохоронці збирають докази їх протиправної діяльності.

Так, днями поліцейські виявили місцевого жителя, який, допомагаючи бойовикам, перевіряв автомобілі на блокпосту. Роботу йому запропонували його знайомі, які вже були в «штаті» НЗФ. Але згодом, як і безліч інших бойовиків, "службу" він залишив. Весь цей час він ретельно приховував свою причетність до незаконних збройних формувань. Незважаючи на всі обережності, він був затриманий правоохоронцями.

 Також співробітники управління карного розшуку поліції Донеччини встановили ката, який у складі розстрільної команди бойовиків страчував громадян у Слов’янську. 36-річний житель Слов’янська виконував смертні «вироки» так званого «суду народного ополчення» терористів під час окупації міста.

 Зловмиснику заочно повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Підозрюваний оголошений в розшук.

 За всіма фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 260 (створення незаконних збройних формувань і участь у них) Кримінального кодексу України. Згідно санкції, максимальне покарання за цей злочин - до 8 років позбавлення волі.

 Вже відносно п’яти бойовиків матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом спрямовані до суду.

Нагадуємо, у разі добровільного виходу з лав НВФ, згідно із законом, людина отримує шанс звільнитися від кримінальної відповідальності за умови, що він не скоював тяжких злочинів.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: