ЦВК оголосила другий тур виборів Президента

image

Центральна виборча комісія ухвалила постанову про другий тур президентських виборів. Вже відсьогодні кандидати Петро Порошенко і Володимир Зеленський можуть розпочинати агітацію.

Про це на брифінгу розповіла  голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

“Є дуже важливим, що з завтрашнього (8 квітня – ред.) дня наші кандидати мають можливість юридично, і наші громадяни мають можливість, брати участь в агітаційній кампанії кожного з кандидатів. Це також є важливим питанням, оскільки до цього така передвиборна агітація була не в межах чинного законодавства”, – сказала Сліпачук.

Раніше в ЦВК заявили, що офіційні дебати між кандидатами в президенти за рахунок державного бюджету можуть відбутися лише в студії Національної суспільної телерадіокомпанії “Суспільне” за адресою м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42.

Зазначимо, раніше Зеленський та Порошенко підтвердили свою участь в дебатах. Ввечері 3 квітня в мережі з’явилось відео-звернення кандидата Володимира Зеленського. Він заявив, що готовий до дебатів, якщо вони пройдуть на НСК “Олімпійський”, а Петро Порошенко визнає, що це дебати із кандидатом в Президенти Зеленським.

Представники стадіону ”Олімпійський” майже одразу після публікації заявили, що нічого не знали про виклик кандидата Зеленського та не підтримують жодного з претендентів на пост глави держави.

Відповідь Петро Порошенко надав того ж вечора. Також у форматі відео.

5 квітня кандидат у президенти України Володимир Зеленський та чинний президент і кандидат на виборах Петро Порошенко здали аналізи на алкогольну та наркотичну залежність, але зробили це в різних лабораторіях у Києві. Володимир Зеленський вранці 5 квітня здав аналізи в одній із приватних лабораторій у Києві. Чинний гарант приїхав до медпункту на НСК «Олімпійський».

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: