В “Олімпійській лабораторії” у Слов`янську спілкувались з видатними спортсменами

5 квітня у Слов’янській загальноосвітній школі № 8 за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області відбувся фізкультурно-спортивний захід «Olympic Lab» серед учнів 5-х класів, мета якого – спілкування молоді з видатними спортсменами, популяризація фізичної культури та спорту, а також здорового способу життя.

На початку заходу учнів привітали та розповіли про важливість заняттями фізичною культурою та спортом і дотриманням здорового способу життя спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Артем Юлдашев та 4-х кратна чемпіонка України, чемпіонка кубка Європи, учасниця чемпіонату світу з дзюдо Катерина Сировацька.

Протягом заходу школярі із задоволенням брали участь у цікавих спортивних естафетах, які проводила видатна спортсменка сучасного Слов’янська  Катерина Сировацька.

По завершенню, учні мали змогу поспілкуватися з Катериною та  отримали персональні подарунки від Національного олімпійського комітету України та волейбольний м’яч від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
1

Эта запись была размещена в рубрики: