Фінал чемпіонату міста Слов’янська з боулінгу серед молоді визначив переможців

03 квітня в розважальному центрі «TALER» відбувся фінал чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді (група загальноосвітніх навчальних закладів).

Після відбіркових турів, в яких взяли участь 18 загальноосвітніх закладів відділу освіти, до фіналу вийшли 4 команди, що набрали найбільшу кількість очок. Це команди ЗОШ №№ 12, 13, 17 та педагогічний ліцей.

Фінал видався дуже напружений і кожна школа продемонструвала набагато кращі результати ніж у відбіркових іграх. Учасники змагалися до останнього в запеклій боротьбі за перемогу.

За результатами двох ігор по 10 фреймів звання «ПЕРЕМОЖЕЦЬ» отримала  команда педагогічного ліцею (1124 очка), на другому місці команда ЗОШ № 12 (1060 очок) та третє місце посіла команда ЗОШ № 17 (1024 очка).

Кращим гравцем турніру став Казначеєв Дмитро (педагогічний ліцей) 271 кегля.

Призери чемпіонату отримали заслужені грамоти, медалі та призи, а команда-переможець відзначена  кубком, а всі її учасники сувенірними чашками із символікою чемпіонату від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо призерів та бажаємо всім учасникам нових перемог у наступному навчальному році на ІІІ чемпіонаті м. Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді.

Чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
4
0

Эта запись была размещена в рубрики: