Слов’янськ посів друге місце в рейтингу міст у розвитку фізкультури та спорту


3-го квітня, під час розширеного засідання колегії управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації підвели підсумки роботи за результатами 2018 року.

За підсумками 2018 року Слов’янськ посів друге місце в рейтингу І групи міст Донецької області. Слід зазначити, що до І-ї групи міст входять Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ та Бахмут.

Високе і почесне ІІ-ге місце в області – це результат спільної плідної роботи всієї спортивної громадськості Слов’янська протягом минулого року. Це, перш за все, самовіддана праця тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, міських федерацій і спортивних клубів, працівників комунальних спортивних закладів; це проведення на високому рівні чемпіонатів і турнірів Донецької області з видів спорту; це проведення та участь у спортивно-масових заходах; це досягнення слов’янських спортсменів в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, і також, це щоденна «бюрократична» робота працівників відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, це підтримка міського голови і депутатського корпусу Слов’янської міської ради – всі ці показники в сукупності і визначили результат рейтингу.

Щиро вдячний всім, хто протягом 2018 працював, підтримував і допомагав створювати умови для розвитку фізичної культури та спорту в Слов’янську! Знаю, що попереду ще багато роботи, але щиро вірю, що разом ми всього зможемо досягти! Написав на своїй сторінці у Фейсбук керівник відділу фізичної культури та спорту Олександр Міщенко.

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: