Сессія УГЛ у Слов’янську: Що пропонує держава жертвам війни на сході України?

Українська Гельсінська спілка з прав людини провела інформаційну сесію тема якої «Забезпечення прав цивільних осіб, що втратили здоров’я внаслідок конфлікту».

На заході були присутні представники організації «наша допомога», працівники слов'янської міської ради, місцеві депутати, активісти також були переселенці, які мають погіршення в здоров'ї.

У ході інформаційної сесії відбулась презентація аналітичного огляду «Реабілітація жертв конфлікту. Чи пропонує держава щось, крім встановлення інвалідності та милиць?»
Презентувавали автор звіту, експерт-аналітик УГСПЛ, Bogdan Moysa та Юлія Науменко юрист центру стратегічних справ УГСПЛ (м. Київ).

Було обговорено алгоритм отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, нюанси психологічної підтримки переселенців, особливості послуг з реабілітації та інвалідності. Окрему увагу приділили необхідності взаємодії органів місцевого самоврядування з правозахисниками та громадськими організаціями, які опікуються переселенцями.

Заходи є частиною програми USAID Ukraine - USAID Україна «Права людини в дії» для сприяння вдосконаленню механізмів забезпечення прав цивільних осіб, що втратили здоров’я внаслідок конфлікту.

#Людина_з_інвалідністю #Особа_з_інвалідністю #ПраваЛюдини #Реабілітація #Права_людини_в_дії#USAIDukraine #Донбас #Україна

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: