«Проводимо зріз – виявляємо слабкі місця», – на Донеччині гвардійці здали заліки з фізичної підготовки

 Підтягування у висі, біг на сто метрів та кілометр. Офіцери, контрактники строковці військової частини 3035 пройшли квартальну перевірку з фізичної підготовки у Слов’янську та Рубіжному протягом трьох днів.

Сила, спритність, швидкість, витривалість – ці показники залишаються важливими для оцінки бойової готовності ста відсотків особового складу. Особливо це актуально в районі операції Об’єднаних сил, де гвардійці залучаються до виконання службових та бойових завдань. Сама система бойової та спеціальної підготовки передбачає періодичну перевірку фізичної підготовки військовослужбовців.

 

«Після зимового періоду, результати, які показують військовослужбовці, не такі добрі, як ті, що вони показали під час підсумкової перевірки. Зараз, під час цього своєрідного зрізу, ми виявляємо слабкі місця. Так ми розуміємо над чим треба працювати, щоб наростити темп і мати добрі показники під час перевірки фізпідготовки за перше півріччя», – розповів начальник служби з фізичної підготовки та спорту військової частини 3035 капітан Роман Єрофеєв.

Регулярні заняття спортом важливі не лише для покращення фізичного розвитку та зміцнення здоров’я, а й для професійного довголіття запевняють військові медики.

«З настанням весни все більше людей починають думати про те, що скоро літо, і на пляжі треба буде виглядати відповідно. У військових все прозаїчніше: їм треба постійно підтримувати фізичну форму, але не стільки для краси, скільки для того, аби виконувати службові та бойові завдання. Без гарної фізичної підготовки, ти, щонайменше, матимеш проблеми з кар’єрою. Це може, навіть, стати однією з причин розірвання контракту. З медичної точки зору, регулярні заняття фізичними вправами на свіжому повітрі дають значний позитивний ефект. Як не дивно, але чим більше людина витрачає енергії на стадіоні, тим більше її з’являється для повсякденної діяльності та повноцінного життя», – пояснив начальник медичного пункту військової частини 3035 старший лейтенант медичної служби Максим Дибаньов

Фахівці також відзначають, що фізична підготовка сприяє вихованню морально-вольових та психологічних якостей військовослужбовців.

 Сергій Молотков
Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
1

Эта запись была размещена в рубрики: