Як вберегтися від «карманників»: поради від поліцейських

Безпомилково визначити кишенькового злодія майже неможливо, вони практично нічим не виділяються з натовпу: звичайна зовнішність, непримітний одяг. Улюблені місця «карманників» — ті, де збирається багато народу.

 Як злочинці обирають жертву

 Найчастіше жертвами крадіїв стають жінки та люди похилого віку. Часто вони вистежують свою жертву, бачать як людина кладе в кишеню або сумку телефон або гаманець і стежать за ним. Якщо зловмисник орудує в транспорті, жертву зазвичай він вибирає ще на вулиці.

 Де орудують карманники

 Кишенькові злодії, як правило, люблять багатолюдні місця - це транспорт, особливо в час пік, вокзали, торгові центри, ринки.

 Як не стати жертвою щипачів

 Уберегти свої гроші і речі від крадіжки досить легко. Кишенькові злодії беруть те, що найлегше дістати, тому не тримайте цінні речі у відкритих сумках і кишенях. Якщо ви дуже боїтеся за мобільний телефон або гаманець, то тримайте його в руках. Також ніколи не перераховуйте гроші в гаманці публічно

 Якщо ви все ж стали жертвою кишенькового злодія, негайно телефонуйте в поліцію. Пам'ятайте, чим раніше ви повідомите про злочин, тим більше шансів впіймати зловмисника по гарячих слідах і повернути вкрадене.

 Будьте пильні!

Слов'янський відділ поліції Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: