Українські учні отримають доступ до реалізації інноваційних соціальних проектів: МОН уклав новий меморандум.

27 березня 2019 року Міністерство освіти та науки підписало меморандум про взаємодію з фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну», яка заснувала освітній проект «Відкривай Україну».

Благодійна організація та МОН об’єднають свої зусилля задля підтримки становлення та розвитку концепції Нової української школи, посилення співпраці між громадськістю, бізнесом та державою у сфері розвитку та освіти суспільства, підвищення  особистого та професійного розвитку учнів та студентів.

Ідея про співпрацю виникла минулого року, коли під час форуму «Український Давос» ідейник фундації Денис Блощинський розповів про місію освітнього проекту «Відкривай Україну», який 4 рік підряд навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну, а вчителів поліпшувати свої лідерські та комунікаційні навички роботи з дітьми та їх батьками.

«Зараз є реальний конфлікт між батьками та вчителями. Ці дві категорії є полярними і нам необхідно знайти той формат, який допоможе знайти порозуміння між ними», - прокоментувала один із векторів співпраці Лілія Гриневич.

Підчас зустрічі також підняли питання про флеш-моб «Щасти на ЗНО», який підтримує особисто пані міністр.

Ініціатива, започаткована в рамках проекту «Відкривай Україну» покликана привернути увагу до проблеми емоційного напруження школярів під час здачі тестування. Цього року планується інтеграція у Вищі та середні навчальні заклади. За підтримки міністерства планується поширення інформації серед абітурієнтів про успішне складання тестування і збереження позитивного емоційного стану.

На думку міністерки робота з Фундацією може дати повштовх до ефективної комунікації головних ідей реформи Нової української школи серед педагогів, батьків та учнів.

«У нас дуже багато потреб і ми сподіваємося, що спільно з проектом «Відкривай Україну» ми знайдемо на них відповіді», - розповіла Лілія Гриневич. Пані Міністр поділилася амбітними планами створення освітньої екосистеми із важливими учасниками з боку громадських організацій, державних інституцій та бізнесу.

«Перед Міністерством Освіти та Науки сьогодні стоїть неймовірна кількість викликів і нам дуже важливо підтримати ті реформи, які завдяки команді Міністерства вперше за десятки років почали втілюватися сьогодні в Україні. Ми прагнемо об’єднуватися із учасниками майбутньої освітньої екосистеми задля досягнення великих стратегічних цілей та впроваджувати спільні проекту, синхронізувати свої дії із стратегією розвитку МОНу» - висловив позицію організації Голова Правління ФСІ «З країни в Україну».

На зустрічі були присутні представники фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», Лілія Гриневич, заступник начальника відділу змісту освіти мовної політики та освіти національних меншин, представники розвитку початкової школи та директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

*Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" - це об'єднання однодумців, що хочуть бачити Україну цілісною сучасною державою. Ключовими проектами організації є мандрівний фестиваль «З країни в Україну» та всеукраїнський освітній проект «Відкривай Україну»

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: