Ми повинні навчати наших дітей та молодь основам кібербезпеки. Сьогодні для нас це ключове завдання – Сергій Демедюк 

На цьому наголосив начальник Департаменту кіберполіції під час всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпека соціально-економічних процесів у кіберпросторі». 

До заходу долучилися майже тисяча учасників. Серед них – практикуючі спеціалісти Департаменту кіберполіції, студенти та представники кафедр з кібербезпеки 24 вищих навчальних закладів України, а також представники найбільших приватних організацій, які спеціалізуються на кібербезпеці.

За словами Сергія Демедюка, питання кібербезпеки на сьогодні є ключовим в усьому світі, а на підвищення рівня кіберзахищеності виділяються великі кошти. Водночас, ні для кого не секрет, що найвразливішою ланкою в будь-якій системі безпеки є саме людина. Саме людина може допустити незначну помилку, якою і скористується хакер. Тому сьогодні, як ніколи, є вкрай необхідним підвищення рівня обізнаності у кібербезпеці серед користувачів будь-яких цифрових пристроїв.

«Ми, як представники правоохоронних органів, дуже раді долучитися до проведення таких заходів. Ваш виш є тим, який впроваджує передові технології для навчання не лише кібербезпеці, а й у інших високотехнологічних галузях, які заполонили усі сфери життєдіяльності. Саме тому для нас є важливою взаємодія з вами задля підвищення обізнаності молоді у кібербезпеці», - зазначив він.

Як додав керівник української кіберполіції, нещодавно підрозділ запустив кампанію з налагодження освітніх процесів у кібербезпеці, починаючи з навчальних закладів і закінчуючи керівництвом великих підприємств.

«Ми готові надавати практичний досвід наших спеціалістів для поглиблення знань у сфері кібербезпеки. Вважаю, що об’єднання зусиль теоретиків та практиків неодмінно дасть хороші результати. Ми готові долучитися до нових проектів, які будуть проводитися у цьому напрямку, для того щоб це вивчати, обговорювати та втілювати в життя», - зазначив Сергій Демедюк.

Зокрема, у рамках конференції начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк та ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі підписали меморандум про взаємодію.

Відтак, Департамент кіберполіції надаватиме практичний досвід та можливість студентам вишу щотижнево отримувати навички з кібербезпеки на базі Департаменту кіберполіції.

Вже сьогодні на базі університету створено кіберлабораторію, за допомогою якої спеціалісти зможуть детально вивчати шкідливе програмне забезпечення за допомогою найсучаснішого обладнання. Також, в університеті створено сучасну Smart-бібліотеку. Їх презентація відбулася сьогодні у рамках проведення конференції.

Крім того, сьогодні було проведено ряд науково-практичних дискусійних панелей на тему боротьби з кіберзлочинністю, кіберзахисту на підприємствах та щодо основних напрямків забезпечення кібербезпеки в Україні.

Департамент кіберполіції Національної поліції України


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
0

Эта запись была размещена в рубрики: