З 1 квітня розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки

 

Зберігаєш вдома зброю та хочеш уникнути кримінальної відповідальності? Тоді з 1 по 30 квітня добровільно здай вибухобезпечні предмети до найближчих підрозділів поліції. Збережи своє життя та близьких!

 З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням, з 1 квітня Слов'янський відділ та Лиманське відділення поліції розпочинає місячник добровільної здачі небезпечних предметів.

У рамках проведення заходу громадяни можуть як роззброїтися, так і отримати дозвіл чи перереєструвати зброю на себе, в умовах здійснення необхідних дій легалізації.

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання вибухонебезпечних предметів карається до 7 років позбавлення волі. Проте згідно ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України громадянин, який добровільно здав зброю,звільняється від кримінальної відповідальності.

В разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до територіального інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи або у дозвільну систему ГУНП в Донецькій області.

Якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, повідомити про це на лінію «102».

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: