У Слов’янську поліція охорони попередила крадіжку зі зломом, яку намагався скоїти неповнолітній

Пізно увечері 16-річний хлопець проник до магазину, після чого спрацювала охоронна сигналізація. Виявилось, що затриманий раніше вже мав проблеми із законом.

О 23:15  на пульт Слов'янського відділення поліції охорони надійшов сигнал з магазину, розташованому в районі залізничного вокзалу. Спрацював датчик на одному з вікон, що могло означати несанкціоноване проникнення.

Прибувши за адресою, наряд виявив виламане віконце із слідами від взуття. Правоохоронці блокувавши об'єкт, дочекались представника закладу та стали обслідувати приміщення. У торговому залі був помічений пакет з їжею, який знаходився всередині вітрини.

 

 

В підсобному приміщенні поліцейські знайшли молодого чоловіка, який ховався під ковдрою. Зломщик пояснив, що вирішив роздобути у магазині продуктів та грошей (касу він шукав, але знайти не встиг).

 

Правопорушник був доставлений до Слов'янського відділу поліції. Виявилось, що він є місцевим мешканцем 2002 року народження. Хлопець неодноразово притягувався за крадіжки та знаходився на профілактичному обліку.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: