Поліцейські Слов’янська були вимушені вилучити чотирьох діток у матері – п’яниці  

 

Про проблемну родину ювенальним поліцейським повідомили сусіди. Всього в багатодітній родині виховується п’ятеро дівчат і один хлопчик віком від 2 місяців до 8 років. На момент візиту поліцейських найстарша дівчинка перебувала у бабусі, а найменша – в лікарні.

Зі слів сусідів, багатодітна мати неодноразово кидає дітей напризволяще та зловживає алкоголем. В домі панує антисанітарія, всюди розкидане сміття, діти не доглянуті. Через відсутність грошей в будинку немає найнеобхідніших продуктів харчування.


Аби попередити трагічні випадки з дітьми співробітники ювенальної превенції були вимушені вилучити дітей у 30-річної жінки.  Дівчаток 1,8 та 2,8 рочків поліцейські помістили в дитячу лікарню, а 5-річну дівчинку та 6-річного хлопчика - в Центр соціальної реабілітації.

Жінка притягнута до відповідальності за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

А також аби врятувати малечі життя поліцейські та працівники служби у справах дітей, розглянуть питання, щодо позбавлення жінки батьківських прав.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: