Голова Донецької обладміністрації Олександр Куць зустрівся з провідними спортсменами та тренерами з видів спорту

28 березня в Краматорську, у конференц-залі Донецької облдержадміністрації, відбулась урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця з провідними спортсменами та тренерами з видів спорту.

«Дуже приємно, що спортивна молодь Донеччини уславлює регіон та Україну високими результатами. Тільки за перший квартал поточного року наші атлети здобули понад 600 медалей різного ґатунку, у тому числі близько півсотні на закордонних змаганнях. Ці досягнення варті гідної уваги, і Донецька облдержадміністрація докладає зі свого боку максимум зусиль задля цього: впроваджені щомісячні стипендії провідним спортсменам, за міжнародні успіхи атлети і тренери заохочуються одноразовими грошовими винагородами», - заявив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

Під час проведення урочистого заходу керівник Донецької області відзначив слов’янських спортсменів та тренерів. Посвідчення та нагрудний значок «Майстер спорту України міжнародного класу» з комбат Дзю-Дзюцу вручили Сергію Боговичу, срібному призеру чемпіонату світу, Божені Мальцевій, дворазовій чемпіонці світу, та Владиславу Шульзі, чемпіону світу (тренер Андрій Безуглий).

Посвідчення про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» отримава  Валерій Коваленко – член національної збірної команди України з карате JKS (тренер Ігор Шалаумов).

За підсумками січня 2019 року відзнаки «Кращий спортсмен місяця Донецької області» і «Кращий тренер місяця Донецької області» з неолімпійських видів спорту вручили Олексію Пучкову, дворазовому переможцю Кубку світу з хортингу, та його особистому тренеру Андрію Безуглому.

Пишаємось здобутками слов’янських спортсменів та бажаємо подальших успіхів!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
5
1

Эта запись была размещена в рубрики: