Патрульні поліцейські заступили на охорону виборчих дільниць

31 березня українці обиратимуть Президента. Аби волевиявлення було безпечним та без надзвичайних подій батальйон патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ перейшов на посилений варіант несення служби.

Разом зі співробітниками відділу поліції ми забезпечимо охорону 80 виборчих дільниць у Слов’янську та Слов’янському районі. До заходів додатково залучено 80 патрульних поліцейських, головне завдання яких - забезпечити вільне волевиявлення громадян та публічну безпеку під час виборчого процесу, а також припиняти правопорушення.

Сьогодні, 29 березня, керівники батальйону та Слов’янського відділу поліції провели підлеглим інструктаж та вкторе наголосили на спільних координованих діях та припиненні будь-яких правопорушень.

Після цього правоохоронці заступили на цілодобову охорону виборчих дільниць. Рота тактико-оперативного реагування знаходиться у резерві на випадок надзвичайних подій.
Додамо, що обслуговування викликів громадян по лінії 102 відбувається у звичному режимі.

Шановні громадяни! Патрульна поліція закликає вас не порушувати вимоги виборчого законодавства! Будьте відповідальні та свідомі! Не ведіться на провокації та не піддавайтеся паніці! При виявлені правопорушень обов’язково звертайтеся на оперативну лінію 102!

Тільки від свідомого вибору громадян залежить майбутнє нашої держави! Тож 31 березня йдіть на вибори, аби проголосувати, та знайте, - ваше волевиявлення знаходиться під захистом Національної поліції України.

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: