Щоб привітати гвардійці діти самі склали концертну програму і вклали в неї душу

 Миколаївські школярі привітали слов’янських військових з Днем Національної гвардії.

 Вихованці другої Миколаївської школи підготували для гвардійців творчі подарунки. Одні читали вірші, інші танцювали, треті співали пісні, а хтось вкладав душу у гру на акордеоні. Діти намагалися виступити якнайкраще та ділилися своєю неповторною енергетикою з українськими захисниками.

 «До українських військових учні ставляться добре. Вони розуміють, завдяки кому у них зараз мир. Діти – молодці! Вони самі обирали, що вони виконуватимуть, фактично самі склали програму. Ми, педагоги, лише виконували координуючу роль», – пояснила викладач Миколаївської ЗОШ № 2 Ірина Подольська

«Це учні нашого 6-го класу. Виступити для гвардійців, - це була їхня ідея. У нас з військовою частиною договір про співробітництво з 2016 року. Тому наші діти вже звикли до військових, деякі міркують над тим, щоб самим обрати такий шлях», - додала директор Миколаївської ЗОШ № 2 Лілія Куліш

Військові, у свою чергу, розповіли про те, що таке Національна гвардія України, що в ній змінилося за п’ять років її існування. Також дітям показали фільми про гвардійців.

«Діти та підлітки тягнуться до сильних людей: спортсменів, артистів, військових. Саме тому образ захисника Батьківщини сприймається позитивно. Ми показуємо, що все в руках людини. Буде мотивація – буде успіх. І не лише в армії, всюди», – міркує заступник командира автороти по роботі з особовим складом Ярослав Гришаков.

 Діти та викладачі тепер чекатимуть, аби встановилась добра погода, щоб нанести візит до гвардійців та познайомитись з умовами служби вояків, екіпіруванням, озброєнням та технічними новинками.

 Сергій Молотков
Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
2

Эта запись была размещена в рубрики: