Гвардійці військових частин, що дислокуються в районі проведення ООС відзначили професійне свято

 Святкове меню, концерт військового оркестру та нагородження під час урочистого шикування. 26. Березня по всій Україні отримували вітання військовослужбовці Національної гвардії.

Не став виключенням і Слов’янський полк. До військової частини завітали представники засобі масової інформації та місцевих органів влади. Гвардійці отримали нагороди, грамоти, солодкі подарунки. Під час урочистого шикування тимчасово виконуючий обов’язки командира частини підполковник Микола Волосков розповів, про те, яким чином гвардійці здобувають довіру мешканців прифронтового регіону.

«Ми вже п’ятий рік поспіль без ротацій виконуємо службові та бойові завдання в районі проведення Антитерористичної операції, а з минулого року долучились до Операції об’єднаних сил. Гвардійці беруть активну участь у спеціальних операціях, охороняють взводні опорні пункти та інші об’єкти Збройних сил України. Сьогодні від нас залежить безпека адміністративних та судових установ у прифронтовому регіоні, а також мир та спокій мешканців міст півночі Донбасу. Ми активно допомагаємо місцевому населенню, яке сильно постраждало від воєнного конфлікту. Воїни Національної гвардії довели свою відданість справі утвердження української державності», – заявив підполковник Микола Волосков.

Представники духовної влади також не лишились осторонь. Капелан військової частини 3035 отець Діонісій вручив воїнам грамоти від Митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Епіфанія та від голови синодального управління військового духовенства Митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана та представив список давньої ікони «Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії», яка тепер має духовно оберігати наших бійців.

 «Цю ікону обрано не дарма. На день вшанування святих Віри, Надії, Любові та Софії припадає день нашої частини. І хай нам не бракує того, що ці святі символізують у нашому житті», – сказав військовий капелан отець Діонісій.

 Серед присутніх були ті, хто долучився до гвардії у роки боротьби проти російської агресії, а також ті, хто захищає Україну вже не один десяток років.

«Я служу двадцять перший рік. Для мене це вже спосіб життя. Найважливіше у нашій службі – професіоналізм. Це стосується і сержанта, і солдата. Моя мотивація – їхній розвиток. Якщо я бачу їхні успіхи, мені стає приємніше працювати», – поділився головний старшина військової частини 3035 Віталій Волинець. Свого часу він двічі був у складі миротворчих місій у Косовому, долучився до Антитерористичної операції ще весною 2014-го року.

«Майже два десятків років служу. Я спочатку проходив службу у Внутрішніх військах, від 2014-го року продовжив служити вже у лавах Національної гвардії України. Мій вибір був продиктований тим, що я присягав українському народу, тому інакше вчинити не міг. Сьогодні для мене честь працювати з особовим складом нашого полку», – розповів заступник командира військової частини по роботі з особовим складом підполковник Олег Фомін.

Військова частина 3057, яка також з перших днів початку військового конфлікту бере участь у бойових діях, відсвяткувала 5 річницю в драматичному театрі Маріуполя. На урочистому заході хвилиною мовчання згадали тих бійців, які віддали найцінніше – своє життя.

Маріупольський полк заявив про себе 14 квітня 2014 року, коли першим з підрозділів Національної гвардії дав збройний відсіч незаконним збройним формуванням, які намагалися захопити частину.

«Той час був переломним для всіх, як для цивільних, так і для військових. Я вдячний нашим військовослужбовцям, які лишилися вірними військовій присязі і народу України», – згадує полковник Сергій Совинський, який тоді обороняв військову частину 3057.

Власне святкування для гвардійців не святкування не обмежилось урочистостями і врученням нагород. З самого ранку на контрактників та строковців чекав сюрприз – святкові страви. А вже згодом за декілька годин – концерт полкового оркестру у Слов’янську, а у Маріуполі святковий концерт в драматичному театрі.

 Сергій Молотков
Богдан Кондратов
За матеріалами https://sigmatv.com.ua


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
3

Эта запись была размещена в рубрики: