На вихідних слов’янські поліцейські припинили майже 180 адмінпорушень

Під час посиленого патрулювання Слов’янська правоохоронці виявили 42 порушників правил дорожнього руху, 8 батьків, які самоусунулися від виховання своїх дітей, 4 власників зброї, які не дотримувалися правил її зберігання тощо.

Кожні вихідні дні вулиці населених пунктів та місця масового відпочинку громадян в Слов'янську та Слов'янському районі знаходяться під пильною увагою поліцейських.

Так, завдяки потужним превентивним заходам поліцейські припинили 177 адміністративних правопорушень.

За останні 36 годин ГРПП припинили більше 60 порушень адміністративного законодавства, з яких 42 – по лінії безпеки дорожнього руху. Виявлено 5 водіїв, що піддали ризику себе та оточуючих, сівши за кермо у стані сп’яніння. Всі вони відсторонені від керування транспортними засобами та притягуються до відповідальності.

Співробітниками ювенальної превенції виявлено 8 родин, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. Головною причиною бездоглядності дітей та поганих житлових умов залишається вживання батьками алкогольних напоїв, безробіття та небажання піклуватися за своїми дітьми. Батьки притягнуті до адміністративної відповідальності.

Також під час патрулювання поліцейські викрили двох місцевих жителів в скоєнні крадіжок, задокументували три факти торгівля з рук у невстановлених місцях, чотири – торгівлі самогоном, а також більше 80 випадків зловживання алкоголем у заборонених м’ясцях.

Крім цього працівниками дозвільної системи складено чотири адміністративні матеріали за порушення строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік передбачено ст. 192 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З порушників стягуються штрафи.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: