ЗОШ 13 у Слов’янську – це восьме чудо світу!


Нарешті відбулося довгоочікуване відкриття загальноосвітньої школи №13 у місті Слов’янську Донецької області.

Я, учениця 10 класу, Татаренко Єлизавета, хочу поділитися своїми враженнями.
7 березня 2019 року! Діти повернулися до стін рідної школи. Усі були приємно вражені від справжнього дива. Шок! Це не просто школа, а красуня європейського рівня.

Простора, світла, з новими меблями, а головне – сучасне обладнання в кожному класі. Усе вражає: роздягальня з індивідуальними шафами, оздоблення коридорів, сучасна їдальня, спортзал, актова зала… У моїй школі є навіть ліфт. У коридорах стоять м’які меблі для початкових класів, а для старших – столи з настільним тенісом, шахами, де всі бажаючі грають на перервах.

Тепер я відчуваю себе не просто звичайною ученицею, а особистістю. Комфорт, затишок – це нереально, але факт. Я в захваті, пишаюся всіма, хто доклав величезних зусиль для перетворення буденної школи на шедевр мистецтва. Спасибі Обласній державній адміністрації, міській раді, будівельникам.

Але це ще не все! Подвір’я школи вимощене тротуарною плиткою, на території клумби, дитячі майданчики. Особисто мене вражає скульптура. Так, у нас є свій Маленький принц, який сидить на шарі. Той самий, із відомої повісті-казки Антуана де Сент-Екзюпері. На шарі є напис «Спостережливе лиш серце. Головного очима не побачиш». Це один із філософських висловів французького письменника, який змушує замислитися. Ідея зі скульптурою це прекрасно. Вдячні харківським дизайнерам, які її виготовили, приватному підприємству «Корвет», яке безкоштовно встановило скульптуру.

Мрії здійснюються. Моя школа – це восьме чудо світу!

Єлизавета Татаренко

27
3

Эта запись была размещена в рубрики: