Старшокласники Слов’янська та району спілкувались з представниками юридичного вишу у форматі відеоконференції

Нестандартний профорієнтаційний захід було проведено за участю співробітників Слов'янського відділу поліції у рамках міського ярмарку професій.

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій.

Подібний ярмарок відбувся у міській бібліотеці Слов'янська. Відвідавши основні заходи на першому поверсі, молодь переміщувалась на другий, де на неї чекало знайомство із професією поліцейського. Співробітники сектору кадрового забезпечення Слов'янського ВП розповіли про роботу правоохоронців та вимоги до майбутніх абітурієнтів навчальниї закладів системи МВС.

При цьому учні відразу кількох шкіл Слов'янська та смт Райгородок вперше мали унікальну можливість взяти участь у відеоконференції та поставити свої питання безпосередньо представникам юридичного вишу - Харківського Національного університету внутрішніх справ.

Без сумніву, такий захід справив на підлітків враження. Дехто з них відразу зробив свій вибір щодо майбутньої професії, інші отримали корисну інформацію, якою можна буде скористатись при подальшому виборі життєвого шляху.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: