Учасники конкурсу дитячого малюнку «Податкова абетка» отримали нагороди

Діти з усієї Донецької області взяли участь у Всеукраїнському Мистецькому конкурсі дитячого малюнку «Податкова абетка» (для учнів 1-4 класів) і «Сьогодення та майбутнє податкової і митної справи» (для учнів 5-9 класів), організованому Національним університетом державної фіскальної служби України в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

У своїх роботах юні митці висловили власну думку щодо роботи сучасної фіскальної служби, цікаво та з фантазією помріяли про її майбутнє.

 Призерів конкурсу вітали директор Слов’янського навчально-наукового інституту Національного університету державної фіскальної служби України Дмитро Лазаренко та начальник Слов`янсько-Лиманського управління ГУ ДФС у Донецькій області Ігор Колодій. У своєму зверненні Ігор Колодій закликав дітлахів бути активними, розвиватися та пізнавати нове. В свою чергу, Дмитро Лазаренко висловив щиру вдячність всім учасникам, їхнім вчителям та наставникам за виховання свідомого талановитого покоління.

Катаєва Анастасія (м. Слов`янськ), Гавенко Валерія (м. Мирноград), Володимир  Трускало (м. Слов`янськ), Микита Кулеш (м. Слов`янськ), Данило Беспалий (м. Слов`янськ), Юлія Овчаренко (м. Слов`янськ), Анастасія Гнилицька (м. Слов`янськ), Поліна Крючек (м. Слов`янськ) були нагороджені почесними дипломами та цінними подарунками.

Вітаємо переможців з їх першими маленькими, але такими важливими перемогами!

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
1

Эта запись была размещена в рубрики: