З початку учбового року поліцейські у Слов’янську притягнули до відповідальності майже 40 батьків через їх дітей-прогульників

Після надходження звернень з учбових закладів правоохоронці вивчають кожну окрему ситуацію та обирають найбільш дієві шляхи її вирішення.

Днями до інспекторів ювенальної превенції Слов'янської поліції надійшло повідомлення. Представники одного з місцевих ліцеїв розповіли, що учень закладу 2002 року народження вже тривалий час відсутній на заняттях. За даним фактом правоохоронцями було проведено перевірку, підсумком якої стало складання протоколу за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей".

Учбові заклади звертаються до нас у разі, якщо дитина пропустила більше 10 днів без поважної причини, - розповідає керівник ювенальної превенції Слов'янська Олексій Акопов, - після цього ми вивчаємо сімейні обставини, спілкуємось із батьками та встановлюємо причини такої ситуації.

В переважній більшості такі випадки закінчуються адміністративною відповідальністю для дорослих та посиленням всебічного контролю за поведінкою неповнолітніх.

Усього за п'ять місяців з початку учбового року саме через прогули дітей слов'янськими правоохоронцями було складено 38 протоколів за невиконання батьками їх обов'язків.

В "складних" випадках: наприклад, коли дорослі ведуть антисоціальний спосіб життя та просто неспроможні приділяти увагу вихованню, до справи додатково залучається служба у справах дітей - родина отримує соціальне супроводження.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: