Студенти-аграрії зі Слов’янська знайомилися з Лозовським ковальсько-механічним заводом

Студенти Слов’янського аграрного коледжу відвідали з екскурсією Лозовський ковальсько-механічний завод – найбільше ковальсько-штампувальне підприємство України.

Зрозуміло, що перш за все студентів-аграріїв цікавило виробництво сільськогосподарської техніки, тож екскурсія почалася зі знайомства з сучасними сільськогосподарським машинами. ЛКМЗ в останні роки успішно освоює виробництво нової ґрунтообробної техніки для сучасного енергоефективного та ґрунтозбережувального землеробства. Зубова борона «Ліра», дискова борона «Дукат», ротаційна борона «Дінар» не поступаються кращим іноземним аналогам, ще й адаптовані як до вітчизняної, так і до імпортної тягової техніки.

Вже через декілька місяців хлопці влаштуються на своє перше робоче місце, де обов’язково зустрінуться з продукцією заводу, адже сільськогосподарську техніку «Лозовських машин» використовують і дрібні фермери, і великі агрохолдинги. Майбутні фахівці-аграрії на власні очі побачили процес виготовлення сучасних машин, почули пояснення головного технологу та інженера щодо параметрів агрегатів, їх можливостей, специфіки виробництва.

Екскурсія на Лозовський ковальсько-механічний завод відбулася в рамках реалізації освітнього проекту по забезпеченню взаємодії навчального закладу з виробництвом, що вже другий рік реалізується у ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ». Завдяки цьому проекту студенти і викладачі коледжу відвідали практично всі профільні підприємства і установи Слов’янсько-Краматорського регіону, побували на провідних підприємствах Харківщини. В найближчих планах учасників проекту – Краматорськ, Покровськ, Бахмут.

Солод Л.С.,
методист ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
6
0

Эта запись была размещена в рубрики: