Витребування довідки з держреєстру виборців при документуванні мешканців непідконтрольних територій


Журналістами  видання  «СТРАНА.ua» поширена  інформація, що в Донецькій області співробітники  міграційної  служби   направляють заявників, що звернулися з питання  оформлення паспортних  документів  до відділів Реєстру виборців   з метою зміни  виборчої адреси, тим самим   «пополняют реестр мертвых душ и из переселенцев и жителей   «ДНР» формируют новую #Сетку».

Повідомляємо, що ця інформація  не відповідає дійсності.

Головне управління ДМС України в Донецькій області з  моменту початку  збройного конфлікту на Донбасі і до теперішнього часу не  припиняло своєї діяльності, у т.ч  з питання   отримання  чи поновлення  паспорта громадянина України чи паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Картотечні матеріали та обліки  щодо документування мешканців Донецької області були захоплені  незаконними  збройними формуваннями. Ситуація, що склалась на даний час  суттєво ускладнює процес ідентифікації особи при  оформленні чи поновленні документів.

Видача документів не ідентифікованим особам є серйозною загрозою для суспільства, особливо в умовах військового конфлікту на сході України.

При цьому, підрозділами ГУ ДМС, згідно з вимогами чинного законодавства,  направляються запити для отримання інформації з наявних державних та єдиних реєстрів, інформаційних баз, картотек, у тому числі фотозображення особи, яка дасть змогу ідентифікувати особу. В процесі перевірки береться до уваги вся інформація, яку повідомив заявник.

З метою  прискорення ідентифікації особи та підтвердження  реєстрації адреси проживання, громадянам   пропонується звертатися до відділів ведення ДРВ за отриманням відповідної  довідки про наявність відомостей про заявника у Державному реєстрі виборців.

ГУДМС в Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: