В день проведення чергових виборів Президента України поліцейські Донеччини нестимуть службу у посиленому режимі

 З метою забезпечення публічної безпеки особовий склад головного управління поліції Донеччини буде переведено на посилений варіант несення служби. Всі населені пункти перебуватимуть під цілодобовою охороною поліцейських. Допомогу надаватимуть співробітники ДСНС та військовослужбовці Нацгвардії України.

«В день проведення виборів на дільницях охорону публічної безпеки забезпечуватимуть 2300 співробітників поліції та більше 1000 працівників ДСНС»,- зазначив Юрій Горустович.

Безпосередньо напередодні проведення заходу всі приміщення виборчих дільниць та прилеглу територію перевірять вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками на відсутність небезпечних предметів.

Крім того, в обласному главку поліції створено робочу групу з питань підготовки до проведення чергових виборів Президента України. Основним завданням її є здійснення цілодобового моніторингу оперативної обстановки на території області та координація між всіма задіяними співробітниками.

Всього на території Донецької області створено 12 окружних виборчих комісій та 1144 дільничних. Найбільша кількість виборців очікується у Маріуполі, Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Волновасі та Покровську.

Робота поліцейських націлена на попередження правопорушень та оперативне реагування на всі звернення громадян стосовно неправомірних дій в день виборів. Нагадуємо, за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

 Відділ комунікації ГУНП Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: