Увага! Триває конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Цей конкурс відкриває можливість для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізувати свої власні проекти спрямовані на сприяння солідарності в європейському суспільстві. Бюджет ініціативи ЄС складає 375,6 млн. євро на 2018-2020 роки.

Учасники зазначеної ініціативи можуть брати участь в широкому спектрі проектів, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомоги у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо. До участі в проектах в рамках Європейського корпусу солідарності залучаються особи віком від 18-30 років.

Представники України також можуть брати участь у конкурсі. Водночас, участь представників (фіз.осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть виступати у таких проектах в якості партнерів.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/youth/solidarity_en).

Реєстрація проектів відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, в залежності від виду діяльності. Крім того, Міністерство закордонних справ висловило готовність у сприянні по взаємодії з питань щодо участі у конкурсі зі стороною ЄС (департамент Європейського Союзу і НАТО, тел. 238-18-12).

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps.

 

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: