Як “Укрзалізниця” розділить потяги на класи


Тепер замість колишніх “плацкарт”, “купе” і “спальний вагон” будуть використовувати терміни нових класів — Комфорт, Стандарт і Економ. Розподілили їх за рівнем сервісу і вартістю.

Про це розповів голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов в інтерв’ю Сьогодні.

За його словами, такі зміни — це спроба зробити тарифи економічно доцільними для компанії та залишити послуги доступними для клієнтів.

«Питання: як це зробити відповідно до економічних реалій, як не зачепити незахищені верстви населення та яким чином урівноважити якість і вартість перевезень. Щоб відповісти на ці запитання, ми пропонуємо розділити пасажирські потяги на класи за рівнем комфорту та послуг, з різним підходам до встановлення тарифів. Це потрібно для того, щоб Укрзалізниця змогла встановлювати економічно обґрунтовані ціни на проїзд у потягах із найвищим рівнем комфорту», — зазначив керівник “Укрзалізниці”.

Докладніше про нові зміни Кравцов поки не розповів, але зазначив, що у ПАТ “Укрзалізниця” розробляють концепції створення більш якісних умов пасажирських перевезень. Наприклад, нещодавно “Укрзалізниця” проголосила кінець епохи доріжок у потягах. У 2019 році Україна отримає 40 нових вагонів із сучасним шумоізоляційним покриттям для підлоги. Це замінить вже звичні червоні доріжки — пилозбірники і старий лінолеум.

Нагадаємо, у січні 2019 року “Укрзалізниця” підвищила ціни на деякі послуги. Зокрема,тепер комплект постільної білизни у спальних вагонах (СВ) та в міжнародних рейсах коштує 60 грн. В купейних і плацкартних вагонах вартість білизни становить 50 грн, тоді як раніше вона коштувала лише 30 гривень.

Ціну на напої в потягах також підвищили. Так чай, кава або пляшка води об’ємом 0,5 л коштує 10 грн.

4
11

Эта запись была размещена в рубрики: