Слов’янські дільничні виявили нелегального мігранта якого вишлють з країни

В результаті проведення сумісних рейдів з Державною міграційною службою правоохоронці притягнули до відповідальності 66 – річного громадянина РФ. Чоловік мешкав на території України без будь-яких дозвільних документів.

Поліція проводить профілактичне відпрацювання місць, де можуть перебувати особи, які тривалий час знаходяться на території регіону без необхідних документів – ринки, гуртожитки тощо.

Так, під час патрулювання Слов’янського району дільничні встановили чоловіка, який більше півроку мешкав на території України без будь-яких дозвільних документів.

Порушник був доставлений до Слов'янського міського відділу Державної міграційної служби України, де відносно нього склали протокол за статтею 203 КУпАП "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України". Вирішується питання про його примусове повернення у свою країну з можливістю повернення не раніше, ніж через три роки.

До відповідальності притягнуто й 42-річну мешканку Слов'янського району - стаття 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення зобов'язує громадян України, яка надала житлову площу іноземцю та не забезпечила його своєчасну реєстрацію.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області 

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: