Студенти-аграрії у Слов’янську на доріжках у боулінгу

13 березня відбулися чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді.

Цього разу на доріжках розважального центру «TALER» зустрілися 5 команд Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський коледж Луганського національного аграрного університету »

За результатами двох ігор по 10 фреймів команда-переможець набрала 984 очка та буде представляти свій заклад у фіналі чемпіонату міста з боулінгу який відбудеться у квітні 2019 року.

Кращим гравцем турніру став викладач фізичного виховання Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету Олексій Журавльов з результатом 320 очок.


Переможці змагань та кращий гравець відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Наступні відбіркові ігри відбудуться 20 березня 2019 року серед команд Відокремленого структурного підрозділу «Слов’янський коледж Національного авіаційного університету». Початок о 14.00.


Чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: