В районі операції Об’єднаних сил у гвардійських психологів відбулась ротація

 

Склад мобільних груп психологічної підтримки в районі проведення ООС оновився. Фахівці займалися на базі Слов’янського полку.

Робота з психотравмами військовослужбовців, психологічна підтримка бійців та родин вояків. Це лише частина того спектру проблем, який обговорили психологи та капелани під час одноденного інструктажу.

«Коли психологи та капелани працюють з військовими, то кожен має свою місію та виконує свою роль. Але для нас важливо досягти спільного та максимально корисного ефекту. Інструктаж, в першу чергу, дає можливість вдосконалювати нашу співпрацю», – зазначив капелан угрупування НГУ в ОТУ «Північ» отець Богдан Костюк.

Психологи відзначають, що їхня робота у прифронтовому регіоні має свої особливості. Тут інша інтенсивність та більш жорсткі умови.

«Коли ти працюєш з бійцями чи населенням у зоні психологічної та, зрозуміла річ, фізичної небезпеки, то розумієш, що людині важче розвантажитись. Справа в тому, що дуже складно, або й неможливо усунути основні стресогенні фактори. Для мене це вдосконалення фахової компетенції»,пояснила начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3035 майор Оксана Овсієнко.

Це вже другий спільний інструктаж, коли збирають одночасно психологів всіх підрозділів Національної гвардії, задіяних в ООС. Він проходить за участі представників Головного управління Національної гвардії України та Національної академії НГУ.

Богдан Кондратов
Нікіта Тафійчук

 

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: