Небезпечна знахідка у Слов’янському районі знешкоджена


12 березня о 15:40  до рятувальників надійшло повідомлення, що біля с. Стародубівки  Слов’янського  району під час повернення додому місцевий мешканець виявив на відстані 700 м від населеного  пункту підозрілий невідомий металевий предмет.

Піротехніки вилучили димову гранату  (сучасну), яку знешкодили у безпечному місці.

Зазначимо, що з початку року на території Слов’янська та Слов’янського району виявлено 70 вибухонебезпечних предметів, з них 13 предметів було виявлено у березні.

6 Державний пожежно - рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів - ні в якому разі не торкайтеся них, позначте  місце виявлення вибухонебезпечного предмету та одразу зателефонуйте за номером 101 або 102.
Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його, засипати ґрунтом, чимось накривати.


Не допускайте до місця знахідки дітей, не намагайтесь самостійно їх знешкоджувати. Припиніть усі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету, дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть їм місце знахідки.
Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибухонебезпечними предметами – грубе порушення елементарних правил безпеки.

Альона Сокур
Провідний інспектор відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України
у Донецькій області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: