Спецоперація «Мігрант» триває


Забезпечення ефективного блокування діючих каналів нелегальної міграції, ліквідація злочинних груп, що їх контролюють та притягнення  зловмисників до кримінальної відповідальності – такі завдання стоять перед поліцейськими під час її реалізації.

Про це повідомив перший заступник Голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін під час відеоселекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів. 

В’ячеслав Аброськін зазначив, що загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи здійснюються за ініціативи міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, спільними силами Нацполіції, Державної міграційної та прикордонної служб України.

Він додав, що упродовж 2018 року поліцейські спільно з міграційною службою та прикордонниками виявили 249 груп нелегальних мігрантів, у складі яких перебували 1 278 іноземців.

«Нелегальна міграція – це різновид кримінального бізнесу, який є надприбутковим. Адже вартість незаконного транзиту одного нелегала  через територію України складає близько трьох тисяч доларів США», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Він підкреслив необхідність посилення взаємодії поліції з державною міграційною службою, щодо  встановлення законності перебування на території України іноземців - фігурантів кримінальних проваджень, а також проведення перевірки законності видачі їм документів на право тимчасового чи постійного перебування в країні.

«У своїй роботі робимо акцент на посиленні контролю та обмеженні в’їзду іноземцям, які прибувають в Україну реалізовувати злочинні наміри та намагаються дестабілізувати ситуацію в країні», – наголосив перший заступник Голови Національної поліції України.

Департамент комунікації Національної поліції України

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: