Привітання до 8 березня від Олега Недави


Кохана, Дружина, Мати, Берегиня!

З якою любов`ю, повагою і гордістю ми промовляємо ці слова.

Лише українці заміжню жінку називають дружиною. Лише українці підносять Матір до рівня Берегині.

Стільки пісень про дівочу вроду, про матір має лише українська нація.

З давніх-давен українська жінка могла вільно з’являтися в товаристві, брати участь у зібраннях, впливати на політичні і громадські справи. Українська жінка мала власне майно й могла бути головою родини ще тоді, коли Європа навіть не говорила про це.

Європейські й східні мандрівники дивувалися розуму, здібностям і статусу української жінки.

Княгиня Ольга і Анна Ярославна, Настя Лісовська (Роксолана) і Маруся Чурай, Леся Українка і Ліна Костенко, Марія Заньковецька і Соломія Крушельницька, Катерина Білокур і Марія Примаченко, Ада Роговцева і Ніна Матвієнко, Лариса Латиніна (Дирій) і Яна Клочкова… – видатні українські жінки, вони  внесли вагомий внесок в культуру, мистецтво, спорт і багато інших галузей життя українського суспільства, вплинули на розвиток і становлення української держави.

І нині, у мирному житті і на лінії вогню жінка серед перших. Феноменальне явище, що не має аналогів у світі! Саме так слід оцінювати українську жінку.

Ми вшановуємо вас, наші дорогі і кохані, на початку весни, коли поновлюється природа. Але пам'ятаємо, що ви достойні поваги і пошани щоденно.

Хай посміхається вам кожен ранок. Нехай ваш день буде сповнений сонячним настроєм, барвистими подіями та безмежним коханням.

Щасливої вам долі, миру, добробуту і щастя!

Хай береже Господь вас і ваші родини!

Олег Недава,
народний депутат України

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: