Гвардійці змагалися у стрільбі з бойової зброї

 Вояки Слов’янського полку провели змагання на першість військової частини зі стрільби з бойової зброї.

 Бути обережними, швидкими та влучними одночасно – без цього на змаганнях зі стрільби не обійтись. Тим більше, вправи несуть, зокрема, прикладний характер, тож змушують діяти в умовах подібних до бойових.

«Суперники – серйозні, частіше б такі заходи проводились, – розповів стрілець патрульного взводу Іван Шустваль. – Незвично стріляти зі зброї калібру 7, 62 мм. Дистанція 200 метрів для мене теж – нова. Сподобалося, всім задоволений, частіше б такі заходи проводились».

Серед жінок найкраще виступила діловод групи обліку та роботи з особовим складом БСП «Донбас» військової частини 3035 Анастасія Христофорова.

«Дуже допомогли наші інструктори. Багато чого пояснюють, показують. Багато ж залежить від того, як ти тримаєш пістолет, як дихаєш, дуже-дуже багато нюансів, іноді таке, навіть, ніде не прочитаєш. Спочатку мені було дуже страшно, коли приїхала, то рука сильно тряслась. – поділилась старший солдат Анастасія Христофорова. – Я думала, що відстріляюся погано, розхвилювалась. Потім заспокоїлась, взяла себе в руки і показала клас!».


Учасники стріляли з автомата та пістолета. Вогонь вівся також зі снайперської гвинтівки Драгунова.

 «Перше місце посіла команда батальйону спеціального призначення, друге – рота бойового та матеріального забезпечення, і третє – патрульний батальйон», – прокоментував результати начальник служби з фізичної підготовки та спорту капітан Роман Єрофеєв.

Наразі учасники готуються виступити на черговому етапі змагань на рівні Східного оперативно-територіального управління Національної гвардії України.

 Сергій Молотков
Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
3

Эта запись была размещена в рубрики: