До відома громадськості! У Слов’янську ліквідоване несанкціоноване сміттєзвалище


Завдяки “зусиллям” деяких несвідомих мешканців нашого міста, на територіях особо цінних земель — об'єктах природно-заповідного фонду, утворюються несанкціоновані звалища побутових відходів.

5 березня адміністрацією регіонального ландшафтного парку “Слов'янський курорт” сумісно з робітниками КП “АТП 052814” були проведені роботи з прибирання побутових відходів, які були розміщенні на території орнітологічного заказника “Приозерний”. 

Орнітологічний заказник «Приозерний» розташовано в заплаві річки Колонтаївка площею в 87 гектарів. Саме на цій території гніздяться водно-болотні птахи - 71 вид. У тому числі багато видів птахів, що вважаються рідкісними або ж зникаючими: 2 вида занесені в Червону Книгу України, 11 видів — внесені Міжнародним союзом охорони природи в список рідкісних і тих, що зникають в Європі, 5 видів птахів — регіонально-рідкісних. 

Основна особливість нашого заказника полягає в тому, що він знаходиться безпосередньо в межах міста і в умовах міської агломерації птахи живуть, гніздяться та створюють потомство. 

Але, птахи постійно страждають від сусідства з жилим сектором. Засмічення території побутовими відходами, підпали рослинності, знищення гнізд птахів та інше, приводить до зменшення популяції птиць. 

Довкілля – це місце, де мешкають живі істоти, де вони знаходять поживу, прихисток. Ми не можемо уникнути втручання в навколишнє середовище. Але кожна людина може внести свій невеликий внесок у охорону водних угідь, флори і фауни. Це дуже просто, і не вимагає грошей або багато часу, просто треба любити природу!

9
2

Эта запись была размещена в рубрики: