Інвестиційні можливості Донетчини: 11 міжнародних проектів на 5 млрд. грн.


Протягом 2019-2020 років в Донецькій області планується реалізувати 11 проектів за рахунок донорів і міжнародних організацій на загальну суму понад 5 млрд гривень. Про це пише bizshid.com

«Вперше після початку війни на Донеччині було розроблено інвестиційний паспорт, створено каталог підприємств малого та середнього бізнесу, - повідомила на колегії Донецької облдержадміністрації директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Оксана Головко. - Зустрічі з міжнародними організаціями ми спробували перетворити у окрему одиницю виміру. Загальну суму інвестицій ми розділили на кількість зустрічей керівництва області з міжнародними партнерами».

За словами чиновниці, орієнтовна «середня вигода» для Донецької області від візиту іноземної делегації в минулому році складає 18,4 млн гривень.

Найбільш активними партнерами Донеччини є уряди країн ЄС, США та Японії, а також міжнародні організації Норвезька рада у справах біженців, ЮНІСЕФ, Товариство Червоного Хреста та Товариство Люксембурзького Червоного Хреста в Україні.

Крім того, Головко зазначила, що у найближчі 2 роки за рахунок донорів та міжнародних організацій планується реалізувати 11 проектів на загальну суму у понад 5 мільярдів гривень.

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: