Слов’янські поліцейські притягують до відповідальності мати двох дітей за насилля в сім’ї

 

34 – річна жінка перебуваючи в стані сп’яніння побила свою доньку. 14 – річна дівчина та її 6 – річний брат тимчасово поміщені в Центр соціальної реабілітації.

Про те, що жінка вчиняє насилля над своєю старшою донькою поліцейські дізналися від класного керівника.

Проаналізувавши всі обставини, було прийнято рішення помістити дівчину до лікарні, де їй була надана вся необхідна допомога. Згодом дівчину та її молодшого брата помістили в Центр соціально – психологічної реабілітації в Лимані.

Відносно горе-матері був складений адміністративний протокол за ст. 173-2 (вчинення насильства в сім'ї) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали будуть спрямовані до Слов'янського міськрайонного суду, який призначить жінці покарання. Відповідно до законодавства це "від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Також ця стаття Кодексу передбачає більш тяжчі покарання: громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, або адміністративний арешт на строк до 7 діб.

Крім цього співробітники ювенальної превенції склали на жінку адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП «Неналежне виконання батьками або особами, що їх заміняють, обов'язків щодо виховання дітей».

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: