Успіху досягає той, хто вчасно реєструється на ЗНО-2019!

Реєстрація на основну сесію зовнішнього  незалежного оцінювання продовжується і буде тривати до 25 березня 2019 року. Цього року абітурієнти мають можливість зареєструватися на чотири предмети із одинадцяти запропонованих.

Уже традиційно найбільше обрано тестувань  з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови.

Станом на 4 березня зареєстровано 46% учасників Донецької та 32% - Луганської областей. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна перевірити стан опрацювання документів. Для цього необхідно зайти на свою особисту сторінку за номером реєстраційної картки.

Звертаємо увагу на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік». Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Нагадуємо: усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до Донецького регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Донецький РЦОЯО

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: