15 проектів від закладів культури Слов’янщини прийняли участь у пітчінгу проектів

З 25 по 28 лютого 2019 року  працівники закладів культури та найактивніші учасники клубних формувань Слов’янського району були учасниками пітчінгу проектів соціальної дії для всіх активних громадян, що мають ідеї з інноваційного розвитку громад Донецької та Луганської областей, який організовує Британська Рада.

Конкурс проектів проводився Слов’янською районною радою спільно з програмою Британської Ради в України «Активні громадяни» та організацією – партнером Британської Ради ГО «Міцна громада».

Культура Слов’янщини презентувала 15 проектів!!! Вітаємо переможців: Хрестищенський СБКС - «Шлях до чемпіонів», «Free Space», Андріївський СК - «Людської пам’яті мости», Билбасівський ЦКД – «Криниця живої води», Маяківський СБК -  «Kinderclub - дитячий майданчик», Долинський СК – «Культурний розвиток шляхом оновлення, модернізації та оснащення сільського клубу», Микільський СК – «Спортивний майданчик для всіх - від великих до малих», Билбасівську бібліотеку-філію для дорослих – «Бібліотека - центр інформаційних технологій» та Райгородоцьку бібліотеку-філію для дорослих – «Створення інформаційного центру».

Всі учасники плідно попрацювали, отримали досвід у написанні проектів та у майбутньому мають намір надалі приймати участь у конкурсах та грантових програмах для розвитку культурного життя нашої рідної Словянщини.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
1

Эта запись была размещена в рубрики: