У жительки Святогірська інтернет-продавець «відібрав» 3,5 тисячі гривень

61 – річна жінка на одному з Інтернет сайтів вирішила замовити тютюнові стіки. Після погодження з продавцем умов купівлі-продажу, перерахувала «продавцю» всю суму. Своє замовлення жінка так і не отримала.

 Одна з найрозповсюдженіших афер в мережі — продаж неіснуючих товарів і послуг через інтернет - аукціони і магазини.

Як правило, в інтернеті потерпілі знаходять оголошення про продаж товару, що їх цікавить за зниженою ціною. На зазначені номери кредитних карт «покупці» переводять грошові кошти «продавцям». Зайве говорити, що оплачені покупки так і не були їм доставлені, а «продавці» безслідно зникли.

Питання оплати є одним з найбільш важливих - так як шахрайство починається саме на стадії ланцюжка "гроші" - "товар" - "гроші". Момент передоплати найцікавіший - так як вносячи передоплату покупець по суті передає гроші "під чесне слово". Якщо «Продавець» пропонує декілька видів (оплата кур'єру, оплата при отриманні післяплатою, повна передоплата перед відправкою кур'єрською компанією тощо) - то це нормальна практика. Якщо пропонується тільки один метод, особливо з повною передоплатою - то це дуже підозріло. Також слід звернути увагу на те, що «продавець-аферист», щоб залучити покупців, пропонує товар за свідомо заниженою ціною і найчастіше це міфічні лоти.

Поліція в черговий раз закликає громадян бути пильними.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: