У Донбаському університеті відбулась конференція присвячена культурі здоров’я

28 лютого 2019 р. в Донбаському Державному педагогічному університеті за ініціативою кафедри медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту була проведена регіональна конференція «Профілактика захворювань репродуктивної системи у юнаків та дівчат», присвячена проблемі репродуктивного здоров’я молоді на сучасному етапі, профілактиці ВІЧ та СНІДу, культури здоров’я.

З привітальним словом виступила завідувач кафедри,  кандидат медичних наук, доцент Наталія Вікторівна Гутарєва, яка розповіла про актуальність даної теми.

Студенти ДДПУ мали змогу заслухати наукові доповіді провідних спеціалістів нашого регіону: Л.В.Маслової – головного лікаря Донецького центру з профілактики та боротьби зі СНІДом; Л.В. Хрипкової – керівника проекту громадської організації «Наша допомога»; В.Ю. Жука – кандидата медичних наук, асистента кафедри акушерства і гінекології Донецького національного державного університету. Неабиякий інтерес виявили студенти під час дискусій та обговорень виступів фахівців.

З метою збереження репродуктивного здоров’я молоді викладачі кафедри медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту продовжують проводити виховні, профілактичні заходи зі студентами та школярами міста та області, залучати молодь до здорового способу життя.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
0

Эта запись была размещена в рубрики: