Слов’янськ та Бахмут отримають з держбюджету 13,5 мільйонів на будівництво «прозорих офісів»

Уряд розподілив субвенцію на будівництво «прозорих офісів» в громадах.

Кабінет Міністрів України на засіданні 27 лютого затвердив розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс». Всього розподілено 60,5 млн гривень.

«Серед восьми міст і громад України, які отримають державну субвенцію – два міста Донецької області. Це – Бахмут і Слов’янськ. Бахмуту розподілено 5 млн грн., Слов’янську – понад 8,5 млн грн.», – прокоментував регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Олександр Меланченко (Алекс Меланченко).

Створення «прозорих офісів» дозволить перейти на сучасний рівень обслуговування в сфері соціального захисту населення, спростити процедуру отримання необхідних документів, значно підвищити якість та ефективність надання соціальних послуг. У роботі таких офісів максимально застосовуються можливості сучасних інформаційних технологій – електронна система управління чергою, формування єдиних баз звернень, використання можливостей дистанційного доступу до інформації тощо.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: