Мешканці двох “Безпечних будинків” у центрі Слов’янська зустрілись із своїм дільничним офіцером поліції

Громадяни розповідали, що змінилось після їх залучення до проекту безпеки, а також задавали питання про подальшу взаємодію з поліцією.

Реалізація проекту "Безпечний будинок" об'єднує зусилля поліції, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.


При цьому ключові ролі припадають саме на правоохоронців: це ініціювання створення кожного такого окремого будинку, його обстеження та реалізація всіх рекомендацій, подальшій супровід проекту.

Днями дільничний офіцер Слов'янського відділу поліції зустрівся з мешканцями двох "Безпечних будинків", що знаходяться по вулиці Центральній та Шовковичній.


Громадяни розповідали, що після їх залучення до проекту безпеки вони "забули", що таке порушення громадського порядку в їх дворах: на огороджених прибудинкових територіях не збираються гучні кампанії, не потрапляють сюди любителі спиртних напоїв та наркозалежні особи, що раніше використовували лавки та дитячі майданчики "не за призначенням".


Також загальними зусиллями було ліквідовано ще одну проблему - перекрито вільний доступ до "недобудівки", що розташовувалась поруч. Саме там збирались та навіть деякій час мешкали особи, що ведуть асоціальний образ життя.


На думку місцевих мешканців, через всі ці причини їх безпека останнім часом суттєво зросла. За оцінками фахівців "пілотні" будинки, які були обрані для втілення програми «Безпечний будинок», підвищили свою безпеку на 90%.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: