Другий міський форум “Стратегія розвитку міста Святогірська до 2022 року” запрошує

02 березня 2019 року в місті Святогірськ, в рамках проекту "Розбудова спільноти діалогу" ("Розвиток спільноти діалогу"), який реалізується Громадською організацією "Інститут миру і порозуміння" і Ініціативою "Мирні Зміни", за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ та у справах Співдружності Великої Британії через посольство Великобританії в Києві, відбудеться Другий міський Форум “Стратегія розвитку міста Святогірська до 2022 року”.

Головною метою форуму є  залучення громадськості до участі у розробці стратегії розвитку міста, привернення уваги до інтересів та потреб громади щодо пріоритетних напрямів стратегічного розвитку міста, встановлення та розвиток взаємовідносин між громадськістю і органами влади та місцевого самоврядування.

У той же час, ми хотіли би надати можливість учасникам форуму презентувати власні проектні ідеї  для наповнення   Стратегії розвитку міста Святогірська.

Форум надасть можливість для обговорення  у конструктивній атмосфері таких питань: проект «Стратегії розвитку міста Святогірська до 2022 року»; детальний розгляд картки проекту (технічного завдання на розробку проекту); аналіз включених до «Стратегії розвитку міста Святогірська до 2022 року» проектів, заходів; робота в групах по пріоритетам розвитку міста.

Розраховуємо на Вашу згоду щодо участі у форумі. Будемо вдячні Вам за надання своїх пропозицій, коментарів, зауважень в ході  обговорення зазначених вище питань форуму.

Початок  роботи форуму: 10:00
Тривалість роботи форуму: з 10:00 до 18:00

Організатори: Ініціативна група мешканців міста “Стратегія розвитку міста Святогірська”
Партнер: Святогірська міська рада

Фінансова підтримка:  Громадська організація "Інститут миру і порозуміння" (м. Київ), в рамках проекту "Розбудова спільноти діалогу" ( "Розвиток спільноти діалогу")

Місто проведення: місто Святогірськ, вулиця Соснова, 5, парк-отель “Шервуд”

Реєстрація за посиланням -- docs.google.com

Оргкомітет: відповідальна особа: Варава Олексій , телефон: +38 (050) 863 58 08, e-mail: varava.svyatogorsk@gmail.com

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: