На залізничному вокзалі Слов’янська поліцією знешкоджено кримінального “гастролера”, який напав на місцевого мешканця

Зловмисник із ножем висліджував свою жертву від банкомата. Невдовзі після скоєння нападу його було затримано дільничними інспекторами поліції.

Знімаючи кошти з банкомату поблизу залізничного вокзалу, 52-річний мешканець Слов'янська не підозрював, що невдовзі стане жертвою розбійного нападу. Прямо посеред вулиці йому перегородив шлях невідомий чоловік та, погрожуючі ножем, став вимагати гроші. Зрозумівши, що "клієнт" не поспішає віддавати готівку, зловмисник декілька разів вдарив його палкою по голові, та завалив на землю.

До чоловіків, що боролися, вже поспішали перехожі, тому нападник поспішив зникнути. Його здобиччю стала лише одна купюра, яку він зумів вирвати з руки жертви.

Зі станції поліції, що знаходиться на привокзальному ринку, прибули дільничні офіцери. Вони опитали потерпілого, розпочали пошуки та невдовзі знайшли правопорушника. При собі у нього були два ножі та гроші.

Надалі з'ясувалось, що затриманий є мешканцем Луганської області 1961 року народження, який мав судимості за грабежі, зберігання зброї та інші злочини. З місця позбавлення волі вийшов 11 місяців тому, і з тих пір "гастролював" Україною - його кримінальний шлях обірвався у Слов'янську.

Слов'янським відділом поліції розпочато досудове розслідування за ч.1 ст. 187 Кримінального кодексу України "Розбій". Вона передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
9
1

Эта запись была размещена в рубрики: