Команда Маяківської школи здобула Кубок змагань “Шкільної волейбольної ліги України”

27 лютого 2019 року пройшли фінальні змагання Слов’янського району в рамках Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» (ШВЛУ).

За першість серед команд юнаків 2002 року народження та молодше змагались 9 команди загальноосвітніх шкіл району, а саме: Андріївська, Билбасівська, Дмитрівська, Долинська, Маяківська,Олександрівська, Привільська, Райгородоцька та Хрестищенська  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Протягом всієї гри тривала напруженість та інтрига, але по результатам змагань сильнішими стали:

ІІІ місце – команда Хрестищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

ІІ місце – команда Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

І місце виборола команда Маяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації та медалі відповідного ступеню, команда-переможець здобула Кубок  за зайняте перше місце.