Більше 95% розшукуваних дітей поліцейські у Слов’янську встановили протягом доби

 

В Слов’янській міській раді відбулася Координаційна рада служби у справах дітей з питань проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, проведення інформаційної кампанії з протидії булінгу, а також присутні проаналізували стан злочинності серед неповнолітніх.   

 Участь у засіданні взяли представники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, адміністрація навчальних закладів, співробітники ювенальної превенції, служби пробації та інші організації та служби діяльність яких пов’язана з роботою в дитячому середовищі.

 Концентрація спільних дій всіх служб спрямована на оперативне розв’язання нагальних проблем, які виникають з приводу порушення прав дітей.

 З початку року в Слов’янську та Слов’янському районі співробітники ювенальної превенції склали понад 420 адміністративних протоколів стосовно батьків та опікунів, які не виконували свої обов’язки, в тому числі 13 батьків, що скоювали насилля над дітьми. За продаж неповнолітнім алкогольної і тютюнової продукції притягнуто до відповідальності 69 реалізаторів, задокументовано 12 фактів доведення підлітків до стану сп'яніння.

 На соціальному обліку в Словянську перебуває 39 родин, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 114 дітейЗ початку року працівники ювенальної превенції спільно з соцслужбами більше 300 разів перевіряли ці сім’ї.

 Слід відзначити позитивні результати роботи працівників поліції у напрямку розшуку зниклих дітей. За дванадцять місяців до поліції надійшло 92 повідомлення про зникнення дітей. Місцезнаходження 95% розшукуваних правоохоронці встановили протягом доби, навіть без оголошення в розшук. Навіть не зважаючи на те, що в деяких випадках батьки не відразу зверталися до поліції. На даний момент всі діти розшукані.

 За весь минулий період працівниками ювенальної превенції було проведено близько 250 лекцій на правову тематику. Велика увага приділялася профілактиці адміністративних та кримінальних порушень серед дітей та по відношенню до них.

 Окремо присутні зупинилися на проекті Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на 2019-2022 роки. Одна з особливостей моделі —об’єднання наявних ресурсів для профілактики злочинності неповнолітніх.

 В рамках проекту присутні розробили довгостроковий план взаємодій, в якому буде визначено графік відвідувань правоохоронцями навчальних закладів, родин категорії СЖО, спільні профілактичні рейди, а також дні «відкритих дверей» в Слов'янському відділі поліції для школярів.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: