Учні слов’янської ЗОШ №8 дізнались про види булінгу та способи протистояння цьому явищу


Інспектори з ювенальної превенції проводять системні профілактичні занняття у рамках єдиного проекту "Маю право бути собою".

 Термін "булінг" - це "нестатутні" взаємовідносини в учбових закладах:  залякування, знущання, побиття, псування майна. Такі явища заважають дітям повноцінно вчитись, розвиватись та перебувати у психологічно комфортній обстановці.

Співробітники Слов'янського відділу поліції проводять серію профілактичних лекцій в учбових закладах, ціллю яких є запобігання цьому ганебному явищу. Такі заняття відбулись й для учнів сьомих класів загальноосвітньої школи №8.

"Кожен із нас є особистістю, яка має певні права та обов'язки в правовій державі й наша мета - їх неухильно дотримуватись, аби виховати розвинене суспільство" - наголосив інспектор з ювенальної превенції.

Діти задавали поліцейському багато питань щодо обов'язковості дотримання шкільної дисципліни під освітнього процесу, норм поведінки у школі та поза її межами, а також ділились власним досвідом, проблемами та переживаннями, із якими зустрічались в повсякденному житті.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: