У змаганнях з Міні-футболу серед ветеранів у Слов’янську перемогла “Бастилія”


23 лютого у спортивному залі комунального позашкільного  навчального закладу «Міська комплексна  дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів на честь пам’яті Юрія Олексійовича Морозова.

Змагалися між собою 3 команди: «Центр», «Бастілія», «Фортуна».

В результаті проведених ігор, перемогу одержала команда «Бастілія», друге місце посіла команда «Центр» третє місце в активі команди «Фортуна».

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами та кубком від відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, також команда-переможець отримала м’яч від комунального закладу «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо переможців і призерів змагань, та бажаємо міцного здоров’я, успіхів у спорті та житті!

Для довідки: Юрій Олексійович Морозов пішов з життя 10 січня 2014 року у віці 63 років.

З 1992 року Юрій Олексійович працював керівником секції футболу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м Слов'янська». Був засновником і керівником громадської організації «Дитячо-юнацький футбольний клуб            «Салют», вихованці якої - дівоча команда з футболу, неодноразово брала участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях, ставала переможцем і призером турнірів різного рівня.

Завдяки Юрію Олексійовичу в м Слов'янськ, до Дня Незалежності України, було засновано першість міста з футболу серед дворових та вуличних команд.

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: