У Слов’янську пропонують створити Громадську раду при відділі поліції

“Сильні громади” ініціюють створення Громадської ради при Слов’янському відділі поліції. Для детального вивчення практичного досвіду зі створення та роботи цього органу, 27 лютого відбудеться круглий стіл за участю колишнього голови Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції Вадима Любченка та представників поліції Слов’янська.

Захід розпочнеться о 10:00 на другому поверсі Центральної бібліотеки Слов’янська. Вхід вільний.

Крім цього, активісти руху надіслали відповідне звернення начальнику поліції Слов’янського відділу підполковнику Анатолію Ковальчуку. Наразі відбувається його розгляд, закрема, вивчається досвід роботи інших громадських рад, нормативно-правові акти, кращі практики взаємодії тощо.

“Досвід роботи Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції демонструє, що при бажанні та волі з боку органів поліції та громадських організацій такий механізм може бути одним з дієвих інструментів вирішення відповідних місцевих проблем”, - підкреслює організатор заходу Денис Бігунов.

Право створення Громадських рад при органах влади передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

На зустрічі будуть представлені такі питання до обговорення:

  • Як створювалася Громадська рада при Сєвєродонецькому відділі поліції Луганської області;
  • Форми роботи та діяльності Громадської ради;
  • Заходи Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції та інше.

До участі запрошуються зацікавлені представники громадських, релігійних організацій, спілок та інших об’єднань громадян, які зацікавлені у досвіді роботи Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції та його імплементації в Слов’янську.

Зазначимо, що серпні 2018 року рух “Сильні громади” продовжив проект “Ефективне місто”, запустивши нові напрямки діяльності, що об’єднали зусилля активних мешканців з адвокації медичної реформи, покращення умов ведення бізнесу, місцевого благоустрою та вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.

Додаткова інформація: 050-752-25-21 – Денис Бігунов gromady.dn.ua

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: